Наша Компанія

about us

ПИЛОМАТЕРІАЛИ ВІД ТОВ «ІЗОТРОНІК ГРУПП»

Основний напрямок діяльності компанії ТОВ «ІЗОТРОНІК ГРУПП» - це виробництво пиломатеріалів. Велика частина продукції експортується. Компанія постійно працює над поліпшенням якості та удосконалення продукції.

ТОВ «ІЗОТРОНІК ГРУПП» пропонує пиломатеріали високотехнологічного якості з доброякісної сировини. Ми використовуємо сертифікований ліс, відстежуваний лісовою піклувальною радою (FSC). Вся продукція компанії виготовляється з відповідально керованих лісів. Постачаємі пиломатеріали відповідають вимогам за походженням сировини. Перевірити дійсність сертифіката: FC-FM/COC-804092, можна в глобальній базі даних FSC: info.fsc.org, поставивши країну (Ukraine), тип сертифіката (COC).

Наша компанія виробляє пиломатеріали з таких цінних порід як сосна, ялина, акація, вільха, тополя, липа, береза, осика. Це екологічно чистий натуральний матеріал, який знаходить широке застосування в будівельних, меблевих, музичних та інших сферах.

ТОВ «ІЗОТРОНІК ГРУПП»

company

ТАКОЖ

На сьогоднішній день «ІЗОТРОНІК ГРУПП» є стрімко-розвиваючою компанією на українському ринку, серед виробників пиломатеріалів. А співпраця з провідними компаніями світового ринку, дає можливість розвиватися і вдосконалюватися.

Звернувшись до наших фахівців, ви завжди можете отримати висококваліфіковану відповідь. ТОВ «ІЗОТРОНІК ГРУПП» - це компанія, яка готова співпрацювати і йти назустріч, взаємно обмінюючись досвідом і примножувати отримані знання.