Каталог

Дошка обрізна

Сьогодні важко уявити будівельні або ремонтні роботи без пило...

Дошка необрізна

Це натуральна деревина, що частково характеризується відпиляними крайками...

Брус

Зазвичай, пиломатеріалами називається категорія виробів, що виготовляється...

Брусок

Бруски з маленьким перетином застосовуються для оформлення стін і стелі...

Палетна заготовка

Пропонуємо палетну заготовку високої якості...

Тарна дощечка

Ми виготовимо тарну дощечку на Ваше замовлення, з I, II або III сорту...

Брус

Зазвичай, пиломатеріалами називається категорія виробів, що виготовляється з дерева в будівництві. На сьогоднішній день, одним з найбільш актуальним є - брус. Без цього матеріалу не обходиться жодне будівництво. Брус, як пиломатеріал, закладений в основу всього будівельного процесу: покрівля, стіни, віконні прорізи, стать, конструкція даху, різноманітні перекриття, оздоблювальний матеріал і т.д.

Для виготовлення бруса, колоду розпилюють поздовжньо з чотирьох сторін. Залежно від виду бруса, існують різні технології виготовлення. Свіжоспиляний брус марки «ІЗОТРОНІК ГРУПП» може бути товщиною і шириною від 20 мм до 250 мм. Основний матеріал, який реалізується - це сосна, завдяки своїм екологічно-міцним властивостям і високій вологостійкості.

І так як, в будівництві використовують брус для різних цілей, то, в свою чергу, наша компанія пропонує свіжоспиляний брус. Виготовлений пиломатеріал за найкращими технологіями сьогоднішнього часу, що відповідає високому рівню гарантій та якості будівельного ринку.

Специфікація

Розмір

Ширина від 20 мм до 250 мм, товщина від 20 мм до 250 мм

Опис

Брус - пиломатеріал завтовшки і шириною 100 мм і більше. Бруси виготовляються з колод. Використовуються в будівництві, в меблевій промисловості, виробництві тари та ін.