Дошка обрізна

Дошка обрізна

Ширина: від 50 мм до 250 мм

Товщина: від 6 мм до 200 мм

Сьогодні важко уявити будівельні або ремонтні роботи без пиломатеріалів. Найпопулярнішим матеріалом на будівельному ринку, найпопулярнішим серед інших є - обрізна дошка.

Застосування її необмежено, адже дерево ніколи не втратить свою цінність. Така дошка може бути, як з міцних, так і з найпростіших сортів і найчастіше з дуба, сосни, або їли...

Дошка необрізна

Ширина: від 100 мм до 500 мм

Товщина: від 6 мм до 250 мм

Поставляєма необрізна дошка від «Ізовуд», може бути різних розмірів: від 6 мм до 250 мм; різних порід дерев: хвойних або листяних.

Це натуральна деревина, що частково характеризується відпиляними крайками і корою з боків ...

Брус

Ширина: від 20 мм до 250 мм

Товщина: від 20 мм до 250 мм

Зазвичай, пиломатеріалами називається категорія виробів, що виготовляється з дерева в будівництві. На сьогоднішній день, одним з найбільш актуальним є - брус.

Без бруса не обходиться жодне будівництво, цей пиломатеріал закладений в основу всього будівельного процесу: покрівля, стіни, віконні прорізи, стать, конструкція даху, різноманітні перекриття, оздоблювальний матеріал і т.д...

Брусок

Ширина: від 20 мм до 250 мм

Товщина: від 20 мм до 250 мм

Брусок є одним з особливо затребуваним пиломатеріалом. Саме цей матеріал має велику популярність, тому він міцний, легкий, довговічний і зручний у використанні.

Брусок - це пиломатеріал, що обтесан з усіх боків і має у своєму розрізі квадратну або прямокутну форму...

Палетна заготовка

Ширина: від 50 мм до 160 мм

Товщина: від 12 мм до 32 мм

Пропонуємо палетну заготовку високої якості. Палетна заготовка - дошка, що використовується для виготовлення піддонів і дерев'яної тари.

Заготовка для палет може бути проведена у вигляді окремих частин піддонів або у вигляді повного набору для самостійної збірки. Палетна заготовка виконується переважно, з сосни...

Тарна дощечка

Ширина: від 50 мм до 150 мм

Товщина: від 6 мм до 22 мм

Тарна дощечка - це обрізна дошка з чотирьох сторін, без обзола, але з рівною поверхнею. Шириною від 6 мм до 22 мм і товщиною від 50 мм до 150 мм.

Дана дощечка проводиться з хвойних і листяних порід дерев. Застосовується така дощечка для меблів, декору, корзин, ящиків, контейнерів...