Акація

 

Акація (лат. Acacia) - тверда порода, стійка до гниття і дії шкідливих організмів. Дуже щільний і водостійкий матеріал. Не тріскається, не жолобиться, не псується при будь-якій погоді.

Меблі з акації - це якісний продукт. Унікальність його полягає в тому, що деревина містить волокнисту структуру, велику кількість клейковини і смоли, що робить її стійкою до будь-яких погодних умов.

Бездоганна міцність і елегантний фон для створення чарівного оздоблення - саме те, що підійде для сучасного способу життя.

Липа

 

Липа (лат. Tília) - це медоносне дерево чудово підходить в якості будівельного матеріалу. Його оксамитовий аромат створює неповторну атмосферу, передає насичений запах цвітіння, переливається відтінком медового оксамиту.

Ця деревина не коробиться і не тріскається. Вона м'яка, легка і в'язка. Добре забарвлюється і обробляється.

Застосовується у виготовленні вагонки і полоки, для обробки саун, фанер, креслярських дощок, скульптур, дерев'яного посуду, іграшок, болванок. Також для виготовлення авіа та судно-моделюванні, в токарній справі.

Тополя

 

Тополя (лат. Pópulus) - деревина тополі м'яка і легка, однорідної будови. Легко піддається обробці, практично не розтріскується. Використовується в меблевому, будівельному, целюлозно - паперовому виробництві та для виготовлення пиломатеріалів.

З тополі виробляють: бруси, дошки, колоди, стельові балки, декоративний шпон, деревостружкові та деревоволокнисті плити. Саме з тополі, найчастіше, будуються тваринницькі і кроквяні ферми.

Вільха

 

Вільха (лат. Álnus) - прямошарувата, м'яка, легка деревина, що добре ріжеться, полірується, мало жолобиться. Переважає відмінною стійкістю до води і ефектною зміною кольору при нагріванні.

Найбільш затребуваний матеріал при обробці лазень і саун. Вважається, що вагонка з вільхи має цілющі властивості, тому цей екологічно чистий продукт не має шкідливих смольних з'єднань. Матеріал не перегрівається, має термоізоляційні та звукоізоляційні властивості.

Ще, вагонку з вільхи застосовують для колодязних зрубів, паль, шахтних підпірок та іншого.

Осика

 

Осика (лат. Pópulus trémula) - відрізняється м'якістю і легкістю, однорідною текстурою, білизною. Менше піддається червоточині, дуже стійка до вологості. З віком стає міцнішою.

Широке застосування осики має місце для внутрішньої обробки лазні і сауни, для різьби, для виготовлення бочок, цебер, корита, погребів, колодязів і т.п.

Береза

 

Береза (лат. Bétula) - пружна, середньо тверда, тонкої будови з виразною структурою. Здорово полірується, легко піддається обробці і різанню.

З берези чудово підходять такі вироби: фанера, паркет, лущений шпон, столярні вироби, підробки, сувеніри, іграшки, декоративні деталі, різні деревні плити.

Деревина берези відмінно піддається імітації під цінні породи дерев, завдяки чому широко використовується в меблевій промисловості.

Ялина

 

Ялина (лат. Pícea) - найбільш поширена хвойна порода. Вона легка і м'яка, легко фарбується, середньої пластичності, меншою мірою не схильна розтріскуванню, мало смолиста, стійка до деформації.

Ялину використовують для целюлозно-паперової промисловості, для виробництва меблів, підлоги, дверей, дранки, гонту, а також для музичних інструментів.

Сосна

 

Сосна (лат. Pínus) - типовий рід хвойних дерев сімейства соснові. Деревина сосни тверда, міцна і податлива.

Це ідеальний матеріал, він стійкий до перепадів температур, не коробиться, не тріскається, стійкий до гниття, легко піддається шліфовці. Має здатність регулювати вологість повітря, має легкий заспокійливий аромат хвої і привабливий малюнок річних кілець.

Деревина сосни може використовуватися в будівельному виробництві, в меблевій сфері або при домашній споруді.